سوالات متداول

سوالات متداول

1-آیا چاپ مقالات ارسال شده به کنفرانس در ژورنال های بین المللی امکان پذیر می باشد؟

بله، با توجه به سطح کیفیت برگزاری کنفرانس و پیگیری دبیرخانه کنفرانس برای مقالات پذیرفته شده در کنفرانس که ثبت نام خود را نهایی کرده باشند، امکان چاپ در ژورنال های علمی بین المللی فراهم می گردد.

2-آیا ژورنال های بین المللی معرفی شده از طرف دبیرخانه معتبر هستند؟

دبیرخانه کنفرانس در تلاش است ژورنال های بین المللی را معرفی نماید که با توجه به آخرین نسخه مجلات معتبر و نامعتبر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دارای اعتبار شناخته شده و در سایت Thomson Reuters نمایه شده باشند.

3-مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس در کدام ژورنال های بین المللی چاپ خواهد شد؟

معرفی کامل ژورنال های بین المللی بعد از برگزاری کنفرانس و دریافت بسته کنفرانس از طریق سایت کنفرانس، ایمیل، پیامک و تماس تلفنی کارشناسان ISI اطلاع رسانی خواهد شد.

4-برای چاپ در ژورنال های بین المللی چه اقداماتی باید انجام دهم؟

پس از دریافت اطلاعات و انتخاب ژورنال مورد نظر در صورت ارسال مقاله به زبان فارسی ابتدا مقاله خود را بدون تغییر در محتوای مقاله به زبان انگلیسی ترجمه نمایید. پس از تکمیل فرم تعهد نامه و پرداخت هزینه ژورنال، سایر اقدامات از طرف دبیرخانه پیگیری خواهد شد.

5-آیا مقالات پذیرفته شده جهت چاپ در ژورنال های بین المللی، مجدد داوری خواهند شد؟

با توجه به سطح داوری، در بیشتر مواقع مقالات بدون داوری مجدد به چاپ خواهند رسید. در موارد اندک اگر در ترجمه مقاله محتوا تغییر کرده باشد و یا سردبیر ژورنال اصلاحاتی را اعلام نماید، پژوهشگران می توانند مقاله خود را اصلاح و مجدد ارسال نمایند.

6-آیا دبیرخانه خدمات ترجمه مقالات را نیز ارائه می دهد؟

بله، دبیرخانه می تواند مقاله شما را در سطح ژورنال های بین المللی ترجمه نماید. اطلاعات خدمات ترجمه به همراه اطلاع رسانی ژورنال ها اعلام خواهد شد.

7-آیا برای چاپ در ژورنال های بین المللی باید هزینه پرداخت شود؟

بله، هزینه چاپ در ژورنال های بین المللی از هزینه شرکت در کنفرانس مجزا می باشد و بر اساس کیفیت ژورنال های معرفی شده متغیر می باشد.

8-آیا نحوه پذیرش مقاله (شفاهی، پوستر و چاپ در مجموعه مقالات) در فرایند چاپ در ژورنال های بین المللی، تاثیر گذار است؟

خیر، تمامی مقالاتی که از طرف کمیته علمی مورد پذیرش قرار می گیرند، در صورت تمایل پژوهشگران امکان چاپ در ژورنال های بین المللی را خواهند داشت.

تاریخ های مهم

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.
شایان ذکر است جهت ارسال مقاله و استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد

پوستر کنفرانس

امکان نمایه و چاپ مقالات در:

  • نمایه در تامسون
  • نمایه در اسکوپ
  • نمایه در گوگل
  • isi

اخبار نمایه سازی

نمایه سازی سومین کنفرانس بین المللی

معرفی کنفرانس

about conferenceباتوجه به اهمیت دانش علوم ، تکنولوژی و مهندسی در راستای تحقق اهداف ، نیاز به کارعلمی در ابعاد مختلف آن در سطح بین الملل وجود دارد. از این رو ، برگزاری سومین کنفرانس بین المللی نوآوری در مهندسی، علوم و توسعه تکنولوژی با هدف هم افزایی دانش و انتشار یافته های نو و بدیع در زمینه های مختلف علوم ، تکنولوژی و مهندسی در تاریخ 30 فرودین ماه 1397 مطابق با 19 آپریل 2018 با هدف آشنایی و ارتباط میان اساتید ، پژوهشگران ، صاحب­نظران ، متخصصان و علاقمندان به منظور تبادل جديدترين دستاوردهای علمی و تجارب کاربردی و بررسی چالش­های علمی و اجرایی در فرایند کاربرد آن از تمام مناطق جغرافیایی ، در سطوح محلی ، ملی ، منطقه ­ای و بین­ المللی با مشارکت دانشگاه های بین المللی و مراکز علمی ، پژوهشی در تهران برگزار می گردد.

ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی، لطفا جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه های کنگره در خبرنامه کنگره عضو شوید

تمامی حقوق این سایت متعلق به سومین کنفرانس بین المللی نوآوری در مهندسی، علوم و توسعه تکنولوژی می باشد.
طراحی و اجرا توسط Confsystem